Gartraukis Bosch DFM064W54 kaina
Gartraukis Bosch DFM064W54 kaina
Gartraukis Bosch DFM064W54, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 313.9 € |
|
214.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Bosch (388 m³ / val)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.0 € |
|
216.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Bosch DFM064W54Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
214.80 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
214.80 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch DFM064W54 Serija 2, Ištraukiamasis gartraukis, 60 cm, Sidabrinio metalo |
|
214.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
214.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gartraukis Bosch DFM064W54Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
214.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
214.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Bosch DFM064W54, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 313.9 € |
|
214.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Bosch DFM064W54, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 313.9 € |
|
214.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis Bosch (388 m³ / val)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.0 € |
|
216.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch DFM064W54 montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.21 eur/mėn |
|
217.26 €
16-17 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 16-17 d.d. |
217.26 €
16-17 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 16-17 d.d. |
Bosch Serie 2 DFM064W54 cooker hood Semi built-in (pull out) Metallic, Silver 38..Daugiau |
|
217.81 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Įmontuojamas gartraukis Bosch DFM064W54Yra sandėlyje. |
|
222.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
222.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Bosch Serie 2 DFM064W54 cooker hood Semi built-in (pull out) Metallic, Silver 38.. |
|
230.32 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Bosch Serie 2 DFM064W54 cooker hood Semi built-in (pull out) Metallic, Silver 38.. |
|
235.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
235.48 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BOSCH Serie 2 DFM064W54 cooker hood Semi built-in (pull out) Metallic, Silver 38.. |
|
235.85 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Bosch Serie 2 DFM064W54 gartraukis Pusiau įmontuojamas (ištraukiamas) Metalinis,.. |
|
235.87 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Bosch Serie 2 DFM064W54 gartraukis Pusiau įmontuojamas (ištraukiamas) Metalinis,.. |
|
239.58 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
239.58 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Serie 2 DFM064W54 cooker hood Semi built-in (pull out) Metallic, Silver 38.. |
|
243.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
243.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Serie 2 DFM064W54 viryklės gaubtas pusiau įmontuojamas (ištraukimas) Metal.. |
|
270.90 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005231997 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 41kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | 3lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 388m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 59db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | 300m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 1 |
| Aukštis | 180cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 29cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 0.33kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 2.1m |
| Rodyti daugiau | |


















































