Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD-601 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD-601 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD-601, balta, 1500 W, 2.5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.9 € |
|
76.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Blaupunkt AFD601 Karšto oro gruzdintuvėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.6 € |
|
76.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD-601Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
79.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD-601, balta, 1500 W, 2.5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.9 € |
|
76.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Blaupunkt AFD601 Karšto oro gruzdintuvėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.6 € |
|
76.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Blaupunkt AFD6016 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.83 eur/mėn |
|
76.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
76.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD-601, balta, 1500 W, 2.5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.9 € |
|
76.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gruzdintuvė Blaupunkt AFD601 fryer Single 4 L Stand-alone 1500 W Deep fryer Balt.. |
|
79.17 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
79.17 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Gruzdintuvė be riebalų Blaupunkt AFD-601 (1500W) |
|
79.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
79.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD-601Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
79.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Blaupunkt AFD601 fryer Single 4 L Stand-alone 1500 W Deep fryer White |
|
80.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
80.53 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD601Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
83.20 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
83.20 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Blaupunkt AFD601 gruzdintuvė Vienas 4 L Autonominės 1500 W Balta |
|
83.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
83.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Blaupunkt AFD601Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
87.36 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
87.36 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Blaupunkt AFD601 gruzdintuvė, viena, 4 l, atskira, 1500 W, gruzdintuvė, balta |
|
87.67 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 21:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLAUPUNKT |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 5901750500831 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 2.5l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1500w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | - |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 28.1cm |
| Plotis | 34.8cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Svoris | 4.8kg |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | laikmatis |
| Rodyti daugiau | |














































