Televizorius Blaupunkt 32WGC5500S kaina
Televizorius Blaupunkt 32WGC5500S kaina
Televizorius BLAUPUNKT 32WGC5500S, 32"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 229 € |
|
139.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
139.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Blaupunkt 32WGC5500STik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
148.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Blaupunkt LED TV 32WGC5500S 32 Smart TV Google TV HD BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
150.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Blaupunkt 32WGC5500S televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.20 eur/mėn |
|
131.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black|32WGC5500S |
|
137.26 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
138.98 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Televizorius BLAUPUNKT 32WGC5500S, 32"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 229 € |
|
139.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
139.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
139.25 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
139.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
139.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
139.26 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
139.26 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
139.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Televizorius Blaupunkt 32WGC5500S |
|
139.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
139.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
140.59 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
140.59 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
141.91 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
142.89 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
142.89 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black 32WGC5500.. |
|
145.89 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
145.89 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
145.89 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
147.15 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Blaupunkt LED TV | 32WGC5500S | 32 | Smart TV | Google TV | HD | Black |
|
147.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
147.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Televizorius Blaupunkt 32WGC5500STik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
148.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Blaupunkt LED TV 32WGC5500S 32 Smart TV Google TV HD BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
150.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLAUPUNKT |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8594213440729 |
| Modelis | 32wgc5500s |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 32" (82 cm) |
| Galia | 50w |
| Metinis energijos suvartojimas | 36kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1366 x 768 (hdr) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| Svoris | 4.1kg |
| Svoris su stovu | 4.1kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | 1100:1 |
| Ryškumas | 180cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 2 x 8w |
| Jungties tipas | hdmi x 2 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | teletext |
| WiFi | + |
| Bluetooth | - |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | google tv |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178 |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | wi-fi |
| Aukštis be stovo | 42.5cm |
| Gylis be stovo | 8.2cm |
| Gylis su stovu | 19.8cm |
| Rodyti daugiau | |


































