Batutas Cornilleau Spring, 426 cm, su tinklu kaina
Batutas Cornilleau Spring, 426 cm, su tinklu kaina
Batutas su tinklu Cornilleau Spring Garden, 426 cmTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
622.84 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-05 12:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CORNILLEAU |
| Kategorija | Batutai |
| Prekės kodas | 3222763121410 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 140kg |
| Skersmuo | 426cm |
| Rėmo aukštis | 272cm |
| Spyruoklių skaičius | 88 |
| Svoris | 80kg |
| Rinkinyje yra | batutas, apsauginis tinklas, kopėčios, krašto danga, naudojimo instrukcija |


















