Batutas Cornilleau Spring, 366 cm, su tinklu kaina
Batutas Cornilleau Spring, 366 cm, su tinklu kaina
Batutas Cornilleau Spring, 366 cm, su tinklu, su kopėčiomisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
678.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sodo batutas Cornilleau Pavasaris su vidiniu tinkleliu 12 FT 366 cm |
|
678.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
678.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Lauko batutas su apsauginiu tinklu Cornilleau 366cm Spring Jump Trampoline (Pris..Prekę turime sandėlyje! Išsiunčiame per 24 val. |
|
541.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
541.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Trampolina ogrodowa Cornilleau Spring z siatką wewnętrzną 12 FT 366 cm | 312121 .. |
|
545.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Batutas Cornilleau Spring, 366 cm, su tinklu, su kopėčiomisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
678.49 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Batutas Cornilleau Spring, 366 cm, su tinklu, su kopėčiomisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
678.49 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sodo batutas Cornilleau Pavasaris su vidiniu tinkleliu 12 FT 366 cm |
|
678.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
678.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Batutas su tinklu Cornilleau Spring Garden, 366 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 751.0 € |
|
678.69 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 10:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CORNILLEAU |
| Kategorija | Batutai |
| Prekės kodas | 3222763121212 |
| Tipas | batutai |
| Maksimalus naudotojo svoris | 140kg |
| Skersmuo | 366cm |
| Rėmo aukštis | 262cm |
| Spyruoklių skaičius | 72 |
| Svoris | 69kg |
| Rinkinyje yra | batutas, apsauginis tinklas, krašto danga, kopėčios, naudojimo instrukcija |




















