Balay 3TI979B kaina
Balay 3TI979B kaina
Skalbimo mašina Balay 3TI979B 59,6 cm 1200 rpm 7 kg |
|
952.10 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
952.10 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BALAY |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242006304584 |
| Maksimalus skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 305min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | -cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |

















