Kaitlentė Balay 3EB715ER kaina
Kaitlentė Balay 3EB715ER kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BALAY |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242006292102 |
| Gamintojo kodas | 3eb715er |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | 110 |
| Rodyti daugiau | |
















