Kaitlentė Balay 3EB715ER цена
Kaitlentė Balay 3EB715ER цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 02:01
! Сообщить об ошибке| Марка | BALAY |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242006292102 |
| Gamintojo kodas | 3eb715er |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | 110 |
| Показать больше | |
















