Axis P3267-LV kaina
Axis P3267-LV kaina
AXIS P3267-LV tinklo kamera Fix Dome 5MP |
|
1029.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
1029.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Kupolinė kamera AXIS P3267-LVKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1719 € |
|
1639.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Axis P3267-LV DLPU, Optimized IR, 1944p, 5MP, Privacy Shield, Object Analytics, .. |
|
920.28 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
920.28 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Camera P3267-LV Dome Camera |
|
928.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
928.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Axis Axis 02329-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
935.54 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Axis Axis 02329-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
941.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Axis Axis 02329-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
952.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
AXIS P3267-LV tinklo kamera Fix Dome 5MP |
|
1029.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
1029.99 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Kupolinė kamera AXIS P3267-LVKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1719 € |
|
1639.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kupolinė kamera AXIS P3267-LVKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1719 € |
|
1639.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AXIS |
| Kategorija | Vaizdo stebėjimo kameros |
| Prekės kodas | 7331021075955 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP52 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Viduje |
| Modelis | P3267-LV |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2592x1944@30fps |
| Darbinė temperatūra | 50 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie lubų |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | 3.5 mm |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.7" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2592 x 1944 |
| WDR technologija | + |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 8 |
| Judesio aptikimas | + |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis |
| Rodyti daugiau | |










































