Axis P3267-LV цена
Axis P3267-LV цена
AXIS P3267-LV tinklo kamera Fix Dome 5MP |
|
1029.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
1029.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
Kupolinė kamera AXIS P3267-LVKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1719 € |
|
1639.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Camera P3267-LV Dome Camera |
|
919.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
919.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Axis P3267-LV DLPU, Optimized IR, 1944p, 5MP, Privacy Shield, Object Analytics, .. |
|
920.28 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
920.28 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Axis Axis 02329-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
934.18 €
|
B магазин percte.eu |
Axis Axis 02329-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
941.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Axis Axis 02329-001 kamera przemysłowa Douszne Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz.. |
|
952.30 €
|
B магазин enter24.eu |
AXIS P3267-LV tinklo kamera Fix Dome 5MP |
|
1029.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
1029.99 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
Kupolinė kamera AXIS P3267-LVKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1719 € |
|
1639.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kupolinė kamera AXIS P3267-LVKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1719 € |
|
1639.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:25
! Сообщить об ошибке| Марка | AXIS |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Продукт код | 7331021075955 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP52 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3at |
| Tinka naudoti | Viduje |
| Modelis | P3267-LV |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 8 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 2592x1944@30fps |
| Darbinė temperatūra | 50 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Montavimas | Prie lubų |
| Atminties talpa | 2 GB |
| Jungtys | 3.5 mm |
| Apšvietimas | - |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Sensoriaus dydis | 1/2.7" |
| Filmavimo režimai | Naktinis |
| Vaizdo kameros tipas | IP kameros |
| Skiriamoji geba | 2592 x 1944 |
| WDR technologija | + |
| Integruotas objektyvas | + |
| Objektyvas | 8 |
| Judesio aptikimas | + |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis |
| Показать больше | |










































