AWTools AW70078 kaina
AWTools AW70078 kaina
AW-Tools AWTOOLS savaeigė benzininė vejapjovė AW70078 4,4 kW 6,0 AG |
|
231.80 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
231.80 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AW-TOOLS |
| Kategorija | Benzininės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5903678603212 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės, profesionalams skirtos vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Variklis | 4-taktis |
| Galingumas | 4400w |
| Galia | 6ag |
| Darbinis tūris | 224cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 53cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 8 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 65l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 39kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Rodyti daugiau | |






















