AWTools AW70074 kaina
AWTools AW70074 kaina
AW-Tools stumiama benzininė vejapjovė 2,5 kW 3,4 AG AW70074 |
|
143.51 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
143.51 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Vejapjovė AWTools AW70074; 410 mm; 2,5 kw; benzininė70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
|
146.94 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
146.94 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Benzininė vejapjovė AWTools AW70074, 41 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 221.9 € |
|
174.69 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Benzininė vejapjovė AWTools AW70074, 41 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 221.9 € |
|
180.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 13:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AWTOOLS |
| Kategorija | Benzininės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5903678603199 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | benzininės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 41cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 7 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 45l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | - |
| Korpusas | nerūdijančio plieno |
| Svoris | 23kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Rodyti daugiau | |

























