Avision AV332U kaina
Avision AV332U kaina
Avision AV332U - Dokumentenscanner - Contact Image Sensor (CIS) - Duplex - Legal.. |
|
253.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
253.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skeneris Skenerys Avision AV332U (000-0972-02G) |
|
258.76 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
258.76 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AVISION |
| Kategorija | Skeneriai |
| Prekės kodas | 4713494651325 |
| Gamintojo kodas | 000-0972-02g |
| Raiška | 1200dpi |
| Palaikomi formatai | jpeg, txt, tiff, pdf, gif, rtf, xls, pdf/a, png, multi-tif, excel, word |
| Maksimalus dokumento dydis | 216 x 356mm |
| Skenerio tipas | adf |
| Pridedama programinė įranga | avision button manager, avision avscan 5.0, paperport 11 |
| Matmenys | maximum:28,2 x 45,7 x 33,4; minimum:28,2 x15,2 x 16,5cm |
| Svoris | 2kg |
| Kita informacija | sulankstomi įvesties/išvesties dėklai; palaiko reljefines plastikines korteles; erdvę taupantis dizainas |
| Jungties tipas | usb 2.0 |
| Skeneris | + |
| Operacinė sistema | windows |
| Galia | 15w |
| Rodyti daugiau | |



















