Epson DS-C330 kaina
Epson DS-C330 kaina
Skeneris Epson | Kompaktiškas stalinis skaitytuvas | DS-C330 | Lakštinis | Laidi.. |
|
309.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
309.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skeneris Epson Compact deskop scanner DS-C330 Sheetfed WiredNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
310.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skeneris Epson Compact deskop scanner DS-C330 Sheetfed WiredTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
315.03 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Epson | Compact deskop scanner | DS-C330 | Sheetfed | Wired | B11B272401 | 87159.. |
|
279.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Epson | Compact deskop scanner | DS-C330 | Sheetfed | WiredKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
284.82 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
284.82 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
"Epson DS-C330", 215,9 x 3048 mm, 600 x 600 DPI, 30 bitų, 24 bitų, 8 bitų, ADF +.. |
|
285.86 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Epson | Compact deskop scanner | DS-C330 | Sheetfed | Wired | B11B272401 |
|
290.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
290.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson | Compact deskop scanner | DS-C330 | Sheetfed | Wired |
|
293.86 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
293.86 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Skaner Epson DS-C330 (B11B272401) | EB11B272401 | 8715946718408Daugiau |
|
293.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Epson | Compact deskop scanner | DS-C330 | Sheetfed | Wired |
|
298.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
298.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson DS-C330 - Einzelblatt-Scanner - Duplex - A4/Legal - 600 dpi x 600 dpi - au.. |
|
299.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
299.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
„Epson Compact deskop“ skaitytuvas DS-C330, tiekiamas lapais, laidinisPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
304.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
304.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skeneris Epson | Kompaktiškas stalinis skaitytuvas | DS-C330 | Lakštinis | Laidi.. |
|
309.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
309.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skeneris Epson Compact deskop scanner DS-C330 Sheetfed WiredNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
310.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epson DS-C330 Automatinio dokumentų tiekimo + atskirų lapų tiekimo skaitytuvas 6.. |
|
310.28 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Skeneris Epson Compact deskop scanner DS-C330 Sheetfed WiredTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
315.03 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
„Epson Compact deskop“ skaitytuvas DS-C330, tiekiamas lapais, laidinisIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
319.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
319.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson | Compact deskop scanner | DS-C330 | Sheetfed | WiredDaugiau |
|
338.19 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 19:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Skeneriai |
| Prekės kodas | 8715946718408 |
| Raiška | 600 x 600dpi |
| Palaikomi formatai | tiff, pdf, jpg, pdf/a, png, bmp |
| Maksimalus dokumento dydis | 215.9 x 297.18mm |
| Skenerio tipas | sheet-feed |
| Matmenys | 29.6x10.4x12.5cm |
| Svoris | 1.8kg |
| Jungties tipas | hi-speed usb |
| Skeneris | + |
| Operacinė sistema | mac os, windows, linux |
| Galia | 10w |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |








































