APPLE EarPods MD827ZM kaina
APPLE EarPods MD827ZM kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-26 16:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APPLE |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 0885909934102 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.4m |
| Jautrumas | 109db |
| Varža (Ω) | 45Ω |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 5hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 21000hz |
| Svoris | 10g |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |
























