APC SRT3000RMXLINC kaina
APC SRT3000RMXLINC kaina
APC Smart-UPS SRT 3000VA RM2U 230V su NIC |
|
4355.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
4355.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4590 € |
|
4390.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
SMART UPS SRT - 3000VA RM 230V INKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 5600.0 € |
|
4390.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V NETWORK CARDNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
4475.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC Smart-UPS On-Line SRT nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konver.. |
|
3906.25 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
APC SRT3000RMXLI-NC SmartUPS SRT3kVA/2700W Rack NMC | SRT3000RMXLI-NC | 07313043.. |
|
4166.00 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
SRT3000RMXLI-NC SmartUPS SRT3kVA/2700W Rack NMC | SRT3000RMXLI-NC | 731304327592Daugiau |
|
4190.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
APC Smart UPS SRT Rack 2U SRT3000RMMLI-NC 3000VA 2700W su tinklo plokšte |
|
4236.43 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
APC Smart-UPS SRT 3000VA RM 230V Network Card | Schneider Electric|SRT3000RMXLI-NC |
|
4301.32 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
APC Smart-UPS Online USV SRT 3000VA RM 2700W 3000VA 2HEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
4313.93 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
4313.93 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
APC USV SRT3000RMXLI-NC SMARTUPS 3000VA RM 230V Network Card (Shipping by Post)Daugiau |
|
4331.90 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
APC SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V NETWORK CARD | SRT3000RMXLI-NC |
|
4351.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
4351.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC Smart-UPS SRT 3000VA RM2U 230V su NIC |
|
4355.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
4355.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
APC Smart-UPS SRT3000RMXLI-NC 3000VA,2700W, IEC, 2U SRT3000RMXLI-NC |
|
4378.88 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
4378.88 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4590 € |
|
4390.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4590 € |
|
4390.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
SMART UPS SRT - 3000VA RM 230V INKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 5600.0 € |
|
4390.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC Smart-UPS On-Line SRT3000RMXLI-NC - 3000VA, 8x C13 & 2x C19, rackmount, NMC |
|
4426.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
4426.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC Smart-UPS On-Line SRT uninterruptible power supply (UPS) |
|
4470.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
4470.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V NETWORK CARDNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
4475.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC Smart-UPS Online USV SRT 3000VA RM 2700W 3000VA 2HEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
4529.63 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
4529.63 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304327592 |
| Gamintojo kodas | srt3000rmxli-nc |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 4min. |
| Galingumas (VA) | 3000 |
| Galingumas | 230w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 31.3kg |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 8.5cm |
| Plotis | 43.2cm |
| Gylis | 63.5cm |
| Korpusas | rack 2u |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |




































