APC RBC6 baterija kaina
APC RBC6 baterija kaina
UPS akumuliatorius APC, 0.012 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
279.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
APC Replacement Battery Cartridge #4 |
|
134.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
134.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
APC Ersatzbatterie RBC6Daugiau |
|
279.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
279.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
UPS akumuliatorius APC, 0.012 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
279.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS akumuliatorius APC, 0.012 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
279.85 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Apc Pakeiskite bateriją/12V 11Ah, skirtą BP1000i+SUVS1000i+SU1000inet |
|
279.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
279.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE #6 | RBC6 |
|
288.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
288.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC RBC6 UPS akumuliatorius Rūgštinis akumuliatorius (VRLA) |
|
288.92 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
288.92 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
APC RBC6 Replacement Battery Cartridge RBC6 |
|
291.86 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
291.86 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE 6Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
301.76 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
301.76 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
APC Replacement Battery Cartridge #6 -Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
327.62 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
327.62 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 18:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304003281 |
| Gamintojo kodas | rbc6 |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | -w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 7.68kg |
| Matmenys | 9.40 x 19.56 x 15.24mm |
| Kita informacija | originali apc pakeitimo akumuliatoriaus kasetė. suderinamumas: bp1000, su1000, su1000rm, su1000net, su1000rmnet, su1000xlnet, sua1000, sua1000xl, suvs1000i. |
| Plotis | 15.24cm |
| Gylis | 19.56cm |
| Korpusas | compact |
| Rodyti daugiau | |


































