APC Back UPS Pro BR 900VA, 540 W kaina
APC Back UPS Pro BR 900VA, 540 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius APC BR900MI, 540 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.9 € |
|
271.16 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
271.16 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Back-UPS BR900MI LCD EkranasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 350.0 € |
|
279.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
305.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC BR900MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ldqu.. |
|
262.87 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
APC Back-UPS PRO BR900MI - 6x C13 output, USB, 900VA |
|
267.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
267.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Power supply BR900MI UPS Back Pro BR 900VA 6xC13, AVR,LCD | BR900MI | 731304346944 |
|
267.90 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-r.. |
|
270.25 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR900MI, 540 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.9 € |
|
271.16 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR900MI, 540 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.9 € |
|
271.16 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
271.16 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
APC BACK UPS PRO BR 900VA, 6 OUTLETS, AVR, LCD SĄSAJA |
|
271.16 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
271.16 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-r.. |
|
274.89 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-r.. |
|
278.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
278.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-r.. |
|
278.88 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Back-UPS BR900MI LCD EkranasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 350.0 € |
|
279.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-r..Daugiau |
|
281.33 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
APC Back-UPS Pro BR900MI 900VA, 540W, IEC BR900MI |
|
282.63 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
282.63 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
APC BACK UPS PRO BR 900VA, 6 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACEDaugiau |
|
283.76 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
283.76 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS Pro 900VA/540W.. |
|
288.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
APC BACK UPS PRO BR 900VA, 6 OUTLETS, AVR, LCD SĄSAJAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
292.07 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
292.07 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Back-UPS BR900MI LCD Ekranas |
|
293.69 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Back-UPS BR900MI LCD Ekranas |
|
293.74 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
305.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC BACK UPS PRO BR 900VA, 6 OUTLETS, AVR, LCD SĄSAJAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
306.67 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
306.67 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis APC Back-UPS Pro BR900MI 900VA/540W, Line-Inte.. |
|
345.28 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 06:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304346944 |
| Gamintojo kodas | br900mi |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 900 |
| Galingumas | 540w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 7kg |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v; įėjimo įtampos ribos: 176 - 294 v; įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz; lcd ekranas; hot swap; Šaltasis startas |
| Išvesties jungtys | rj-45, rj-11, usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-11, rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 10ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 12val. |
| Aukštis | 19cm |
| Plotis | 9.1cm |
| Gylis | 41cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |





















































