Dulkių siurblys Amica VM3041 kaina
Dulkių siurblys Amica VM3041 kaina
Eco vacuum cleaner BAGIO VM3041 |
|
72.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
72.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BAGIO Eco vacuum cleaner BAGIO VM304Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
72.55 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
72.55 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
BAGIO Eco vacuum cleaner BAGIO VM304Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
76.18 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
76.18 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Amica VM 3041 Bagio Eco, Black/Blue 1190215 |
|
76.66 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
76.66 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Dulkių siurblys AMICA Bagio Eco VM3041 |
|
80.11 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
80.11 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5906006902155 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 900w |
| Energijos efektyvumo klasė | b |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Plotis | 26.4cm |
| Gylis | 23.5cm |
| Svoris | 6.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8m |
| Dulkių išleidimo klasė | b |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |



























