Kaitlentė Allenzi BOS 302 kaina
Kaitlentė Allenzi BOS 302 kaina
ALLENZI BOS302WKDaugiau |
|
135.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
135.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ALLENZI BOS 45 Black PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
170.70 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
170.70 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-03 16:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8014747037221 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Kaitlentės tipas | Dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5280W |
| Paviršiaus valdymas | Mechaninis |
| Aukštis | 4.8cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 50cm |
| Laikiklių tipas | Ketaus |
| Rėmelis | Ne |
| Rodyti daugiau | |

































Liudas
2023-05-27 10:27:06
Pirmą kartą užkurus sprogo stiklas. Pardavėjas pasakoja niekus ir sprunka nuo garantinių isipareigojimų.