Kaitlentė Allenzi BOS 60 SS kaina
Kaitlentė Allenzi BOS 60 SS kaina
Kaitlentė Allenzi BOS 60 SS smėlio spalvos 60cm dujinė 4 skylių įmontuojama kait..NEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
209.00 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-12 00:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8027433010002 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Kaitlentės tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Paviršiaus valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.8cm |
| Plotis | 58.5cm |
| Gylis | 50cm |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |


















