Akumuliatorius Yuasa YBX5100 12V, 75 Ah, 710 A
Akumuliatorius Yuasa YBX5100 12V, 75 Ah, 710 A
Akumuliatorius Yuasa YBX5100 75Ah 12V 710AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.99 € |
|
127.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 13:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | YUASA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 5050694029356 |
| Talpa | 75ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 710a |
| Ilgis | 278mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Gamintojo kodas | ybx5100 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |




















