Akumuliatorius Yuasa M27-EFB 12V, 90 Ah, 700 A
Akumuliatorius Yuasa M27-EFB 12V, 90 Ah, 700 A
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-07 15:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | YUASA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 5050694048920 |
| Talpa | 90ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | valtims, kemperiams |
| Paleidimo srovė | 700a |
| Ilgis | 304mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 225mm |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |



















