Akumuliatorius Optima O804250000 12V, 50 Ah, 815 A
Akumuliatorius Optima O804250000 12V, 50 Ah, 815 A
Akumuliatorius Optima 50 Ah 815 A ENKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409.99 € |
|
296.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-06 12:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | OPTIMA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987113486 |
| Talpa | 50ah |
| Akumuliatoriaus tipas | agm (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 815a |
| Ilgis | 254mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 200mm |
| Gamintojo kodas | 8004 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















