Akumuliatorius Exide EM1000 12V, 50 Ah, 800 A
Akumuliatorius Exide EM1000 12V, 50 Ah, 800 A
Exide EM1000 akumuliatorius AGM 12V 50Ah 800A 260x173x206 (+-)Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 195.00 € |
|
185.25 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
EXIDE EM1000 Marine & Multifit 50Ah 00A gilaus iškrovimo spiralinis akumuliatori..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 253.17 € |
|
199.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius EXIDE 50 Ah 800 A EN 12V AGM |
|
221.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
221.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-11 11:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024036023 |
| Talpa | 50ah |
| Akumuliatoriaus tipas | gilaus iškrovimo (valtims, kemperiams) |
| Suderinamumas | valtims, kemperiams |
| Paleidimo srovė | 800a |
| Ilgis | 265mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 206mm |
| Gamintojo kodas | em1000 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |























