Akumuliatorius Exide EK950 12V, 95 Ah, 850 A kaina
Akumuliatorius Exide EK950 12V, 95 Ah, 850 A kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-03 06:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024035743 |
| Talpa | 95ah |
| Akumuliatoriaus tipas | agm (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 850a |
| Ilgis | 353mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gamintojo kodas | agm 900 (ek950) |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





















