Akumuliatorius Exide EG145A 12V, 145 Ah, 1000 A
Akumuliatorius Exide EG145A 12V, 145 Ah, 1000 A
Akumuliatorius 145 Ah 1000 A EN 12V EXIDE |
|
247.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
247.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Akumuliatorius EXIDE Heavy EG145A 145Ah 1000AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 325.5 € |
|
259.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
EXIDE EG145A 145Ah 1000A (EN) 12V akumuliatoriusDaugiau |
|
259.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
259.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 08:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024035552 |
| Talpa | 145ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | sunkvežimiams, ŽŪ technikai |
| Paleidimo srovė | 1000a |
| Ilgis | 360mm |
| Plotis | 253mm |
| Aukštis | 240mm |
| Gamintojo kodas | eg145a |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















