Akumuliatorius Exide EB605 12V, 60 Ah, 390 A kaina
Akumuliatorius Exide EB605 12V, 60 Ah, 390 A kaina
Akumuliatorius 60 Ah 390 A EN 12V EXIDE |
|
85.72 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
85.72 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE EB605 60Ah 390A (EN) 12V akumuliatorius |
|
91.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
91.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 17:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034425 |
| Talpa | 60ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 390a |
| Ilgis | 232mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 225mm |
| Gamintojo kodas | eb605 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |























