Akumuliatorius Exide 12V, 15 Ah, 200 A, AGM kaina
Akumuliatorius Exide 12V, 15 Ah, 200 A, AGM kaina
Akumuliatorius Exide 15 Ah200 A ENKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.33 € |
|
57.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Exide AGM EK151, 12 V, 15 Ah, 200 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
78.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorius 15 Ah 200 A EN 12V AGM EXIDE |
|
48.30 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
48.30 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE Akumuliatorius 15 Ah 200 A EN 12V AGM |
|
49.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
49.71 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Exide Akumuliatorius 15 Ah 200 A EN 12V AGMDaugiau |
|
53.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
53.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Exide 15 Ah200 A ENKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.33 € |
|
57.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Exide AGM EK151, 12 V, 15 Ah, 200 AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
78.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-27 17:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024036597 |
| Talpa | 15ah |
| Akumuliatoriaus tipas | agm (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 200a |
| Ilgis | 150mm |
| Plotis | 90mm |
| Aukštis | 145mm |
| Gamintojo kodas | ek151 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















