Akumuliatorius Banner Power PRO 12V, 100 Ah, 820 A
Akumuliatorius Banner Power PRO 12V, 100 Ah, 820 A
Akumuliatorius Banner Power PRO 100Ah 820ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
158.83 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius BANNER Power Pro, 100 Ah, 12V ,820 A, 35,4 x 17,5 x 19 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
159.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
159.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Banner 100Ah 820A 12V Power PRO akumuliatorius 354x175x190mm |
|
138.57 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
138.57 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Akumuliatorius Banner Power PRO 100Ah 820A |
|
146.46 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
146.46 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Banner 100Ah 820A 12V Power PRO akumuliatorius 354x175x190mm |
|
149.42 €
|
Į parduotuvę didmeninistiekimas.lt |
Akumuliatorius Banner Power PRO 100Ah 820ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
158.83 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius BANNER Power Pro, 100 Ah, 12V ,820 A, 35,4 x 17,5 x 19 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
159.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
159.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Banner 100Ah 820A 12V Power PRO akumuliatorius 354x175x190mm |
|
167.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
167.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Akumuliatorius Banner Power Bull 12 V, 100 Ah, 800 A |
|
184.60 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
184.60 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-06-01 00:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BANNER |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 9005753083073 |
| Talpa | 100ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 820a |
| Ilgis | 354mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |























