Indaplovė AEG FSB53927Z kaina
Indaplovė AEG FSB53927Z kaina
Įmontuojama indaplovė AEG FSB53927ZKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 525 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
415.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
AEG FSB53927ZKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 478.49 € |
|
429.84 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė AEG FSB53927Z + DOVANA priemonės!Siuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
413.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
AEG FSB53927Z IndaplovėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
413.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
413.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė AEG FSB53927ZPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
413.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
413.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
AEG FSB53927Z dishwasher Fully built-in 14 place settings D | FSB53927Z | 733254.. |
|
414.25 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
AEG FSB53927Z įmontuojama indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 69.17 eur/mėn |
|
415.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
415.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Įmontuojama indaplovė AEG FSB53927ZKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 525 € |
|
415.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Indaplovė AEG FSB53927Z |
|
417.18 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
417.18 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė AEG FSB53927ZVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
422.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Įmontuojama indaplovė AEG FSB53927ZIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
425.39 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
425.39 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
AEG FSB53927ZKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 478.49 € |
|
429.84 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė AEG FSB53927ZDaugiau |
|
438.56 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
438.56 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
AEG FSB53927Z indaplovė Visiškai įmontuotos 14 vietos D |
|
441.39 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
441.39 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Indaplovė AEG FSB53927Z GlassCare® 60 cm pločio įmontuojamaNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
459.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
459.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
AEG FSB53927Z |
|
586.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
586.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 17:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543671687 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | fsb53927z |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 237kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.848kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.5w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 2940l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 160min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 42db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 39.3kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | 1950w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 10.5l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 3vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 7vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| Trečias stalčius | + |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |



























































