Indaplovė AEG FFB74707PM kaina
Indaplovė AEG FFB74707PM kaina
AEG FFB74707PM indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 94.75 eur/mėn |
|
568.50 €
5-6 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 5-6 d.d. |
568.50 €
5-6 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 5-6 d.d. |
Indaplovė AEG FFB74707PMPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
568.50 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
568.50 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
60cm. pločio ner.plieno spalvos laisvai pastatoma indaplovė AEG FFB74707PM |
|
568.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
568.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indaplovė AEG FFB74707PMIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
585.56 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
585.56 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Indaplovė AEG FFB74707PM |
|
607.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
607.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
AEG FFB74707PM |
|
765.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
765.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 14:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543827282 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | ffb74707pm |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 75kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.4kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.3w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | c |
| Metinės vandens sąnaudos | 1100l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 120min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 1min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 61cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | c |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 9vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | - |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |








































