Orkaitė AEG BSK778280M kaina
Orkaitė AEG BSK778280M kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 7332543755493 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 1.09 |
| Energijos klasė | a++ |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 2300w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Rodyti daugiau | |













