Šaldytuvas Adler AD 8097B kaina
Šaldytuvas Adler AD 8097B kaina
Mini šaldytuvas su šaldikliu viduje Adler AD 8097BKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.9 € |
|
109.70 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Adler AD 8097Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 128.0 € |
|
109.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Freestanding | Larder.. |
|
107.34 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mini šaldytuvas su šaldikliu viduje Adler AD 8097BKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.9 € |
|
109.70 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini šaldytuvas su šaldikliu viduje Adler AD 8097BKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.9 € |
|
109.70 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Adler Šaldytuvas | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder .. |
|
109.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
109.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Adler AD 8097Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
109.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
109.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas Adler AD 8097Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
109.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
109.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Adler AD 8097Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 128.0 € |
|
109.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
109.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
109.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
109.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
111.74 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
113.87 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
113.87 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
115.16 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
117.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
117.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
125.38 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
134.12 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
134.12 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ADLER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5905575907752 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 84kwh |
| Bendra talpa | 58l |
| Šaldytuvo talpa | 58l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Plotis | 47cm |
| Aukštis | 63.2cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | 15.5kg |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |






























