Šaldytuvas Adler AD 8096W kaina
Šaldytuvas Adler AD 8096W kaina
Adler Šaldytuvas | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder .. |
|
90.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
90.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Adler AD 8096Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
90.10 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
90.10 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Adler Refrigerator | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
90.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
90.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Adler Refrigerator | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
92.20 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Adler Refrigerator | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
93.96 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Adler Refrigerator | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
94.33 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
94.33 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Adler Refrigerator | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
95.02 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Adler Refrigerator | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
95.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
95.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Adler Refrigerator | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
103.30 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Adler Refrigerator | AD 8096 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
104.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
104.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Klimato priemonės // Cooling boxes and bags // AD 8096 white Wolnostojąca lodówk.. |
|
134.62 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 20:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ADLER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5905575907707 |
| Gamintojo kodas | ad 8096w |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio, mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 80kwh |
| Bendra talpa | 45l |
| Šaldytuvo talpa | 45l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 45cm |
| Aukštis | 49.5cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | 13.2kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |

























