Aboutyou.lt

Aboutyou.lt

            Į parduotuvę
Adresas internete https://www.aboutyou.lt
Įvertinimas: 1.6/5 (vertinimų: 9)
Bendras įvertinimas
Pristatymas
Aptarnavimas
Atsiliepimai, skundai, komentarai
Parašyk atsiliepimą

- pasidalink patirtimi apie Aboutyou.lt!

Laurita R.

Laurita R.

2023-03-18 08:31:22

Labai prasta kompanija. Negana kad neišsiuncia prekių laiku, tai jų išvis nepristato. Prekės dingsta magiškai. Užsakymą vygdo ne 3-5 d kaip žada o 30 d. Ir galiausiai neivygdo. Negaiškite laiko su jais! Nes viską ka gausite tik paprasta atsiprašome taip gavosi kad siuntinio negausite.

Ar naudingas atsiliepimas?
00
Eglė M.

Eglė M.

2022-11-03 09:56:03

Labai nusivyliau! Pametė užsakytą ir apmokėtą siuntinį, ir tesugeba pasakyti atsiprašome. Negana to turiu pati aiškintis, ieškoti, pildyti prašymus, lyg tai būtų mano kaltė. Net už vėlavimus dalina nuolaidas, o čia laukiant mėnesį ir pačiai prašant kažkaip kompensuoti, tepasako atsiprašome!

Ar naudingas atsiliepimas?
21

Klientas

2022-05-10 21:41:20

Mane į neviltį varo tokios parduotuvės. Užsisakau prekę su mano dydžiu, tas pats dydis dar visą parą buvo prieinamas kitiems pirkėjams. Po kelių dienų atkeliauja laiškas kad mano prekės su mano pasirinktu dydžiu nėra. Patikrinu užsakytos prekės puslapį - tas pats mano užsakytas dydis yra likęs. Skambinu paklaust ir man sako kad reikėtų per naujo daryti užsakymą, vietoj to kad paimtų iš sandėlio ir išsiųstų man jie tiesiog atšaukė mano pradinį užsakymą.... Mmmhmm ačiū nebereikia, laukiu kol grąžins pinigus ir daugiau negaišiu laiko su jais. Vadinasi jų logistika yra tiek pasibjaurėtina, kad net neturi jie patikimos sistemos įsitikinti kokias prekes jie turi sandėlyje, arba kada jas iš viso gaus.
Kažkokia loterija, gal pataikysi ant likusios prekės, o gal ir ne. Negali jie padaryti kad svetainė rodytu realiu laiku koks yra prekės likutis. 2022 metai ir tokie bajeriai su internetine prekyba. Jei jau steigiate internetinę parduotuvę su sandėliais užsienyje, tai bent jau turėkite gerą komunikavimo būdą su tais sandėliais.

Ar naudingas atsiliepimas?
50
Ignas L.

Ignas L.

2022-05-01 11:39:39

Rūbai atkeliavo visi suglamžyti, o balti Levi's marškinėliai jau buvo sutepti

Ar naudingas atsiliepimas?
30
Judita L.

Judita L.

2022-02-18 17:15:47

Ir pristatymas vėlavo ir jai vieną odelę teko grąžinti,pinigų laukiu 2savaitė,prekės kokybiškos,bet grąžinimas ir pristatymas-tragedija,praeina bet koks noras naudotis parduotuvės paslaugomis!

Ar naudingas atsiliepimas?
32
Šarūnas S.

Šarūnas S.

2022-02-11 07:43:38

Labai ilgas pristatymas. Deklaruoja viena, daro kita.

Ar naudingas atsiliepimas?
70
Liveta L.

Liveta L.

2022-01-12 14:31:24

Eilinį kartą reikia laukti siuntos labai ilgai, kodėl taip niekas neoptimizuojama, jau ilgą laiką taip, į pusę metų kartą sakausi ką, bet vis tas pats ir dar blogiau su pristatymų terminais. Apgailėtina

Ar naudingas atsiliepimas?
41
Angelika Z.

Angelika Z.

2022-01-04 12:02:46

Patariu net nebandyti pirkti šioje el.parduotuvėje,taip,didelis asortimentas,geros kainos,ypatingai nuolaidų metu,tačiau pristatymas tesiog tragedija,siuntos negaunu 3 savaites ir tai jau ne pirmas kartas,pati turiu skambinėti į Omniva aiškintis ir ieškoti siuntų,iš parduotuvės tik atsiprašinėjimai ir nuolaidų kodų siuntimai! Jeigu norite greitai ir be problemų,apeikite šią įmonę!

Ar naudingas atsiliepimas?
62
First N.

First N.

2021-11-17 14:51:55

Meluoja su pristatymo terminais, +savaite visada..

Ar naudingas atsiliepimas?
62
Edminas D.

Edminas D.

2021-10-20 16:55:17

Kaip tik ieškojau rudeniui batų ir pataikęs ant išpardavimo radau su nuolaida, plius dar kodo nuolaida, tai gavosi tikrai pigiai batai. Nors ir nepatinka tas, kad perki ne prekę o nuolaidą, bet tam kartui tiko. Batų kokybe, jie verti kainos su nuolaida, bet ne prieš tai buvusios pilnos kainos. Pristatė gan greitai.

Ar naudingas atsiliepimas?
63

Pasidalink savo patirtimi apie Aboutyou.lt!

Būkite aktyvūs! Įvertinkite parduotuvę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Bendras įvertinimas:
?

Parašykite apie patirtį, perkant šioje parduotuvėje. Asortimentas, kainos, patogumas ir pan.

Pristatymas:
?

Parašykite ar prekę pristatė laiku. Ar susisiekė prieš pristatymą. Ar prekės pakuotė buvo tvarkinga ir pan.

Aptarnavimas:
?

Parašykite apie aptarnavimo patirtį. Ar atsakė į visus kylančius klausimus. Ar laiku informavo ir pan.

Parašykite plačiau apie pirkimo patirtį:
Užsakymo Nr:

Kaina24.lt - internetinės prekybos portalas. Čia rasite informaciją apie daugiau kaip 600 parduotuvių bei 7 000 000 prekių. Ieškokite įvairiausių prekių, vertinkite jas, lyginkite skirtingų pardavėjų kainas, raskite pigiau ir sutaupykite!