Seasonic prime px 500w kaina
(8)
Power Supply|SEASONIC|PRIME Fanless PX|ATX|PC|100 - 240 V|450 W|PRIME-PX-500
Seasonic Prime Fanless PX, 500W, 80PLUS Platinum PRIME-PX-500
Pristatymo laikas: 13 d.d.
500W Seasonic PRIME PX be ventiliatoriaus 80+Platinum
Pristatymo laikas: 7-10 d.d.