Kaitlentė Whirlpool AKT 8130 цена
Kaitlentė Whirlpool AKT 8130 цена
Whirlpool AKT 8130 BA hob Black Built-in Ceramic 4 zone(s) |
|
183.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
183.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Whirlpool AKT8130BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 245.9 € |
|
196.77 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Whirlpool AKT8130BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 244.9 € |
|
196.77 €*
|
B магазин 1a.lt |
Whirlpool AKT 8130 BA kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.68 eur/mėn |
|
196.77 €
|
B магазин rde.lt |
Kaitlentė WHIRLPOOL AKT8130BA 60 cm Keraminė Elektrinė |
|
196.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
196.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
„Whirlpool AKT 8130 BA“ kaitlentė, juoda, įmontuojama, keraminė, 4 zona(-os),.. |
|
207.79 €
|
B магазин freyo.lt |
Whirlpool Keraminė Kaitlentė 859408101050 |
|
301.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
301.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 13:27
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8003437830181 |
| Gamintojo kodas | akt 8130/ba |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6200w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.6cm |
| Plotis | 58cm |
| Gylis | 51cm |
| Matmenys | 56 x 48cm |
| Svoris | 8kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | stiklo keramikos paviršius; 4 kaitvietės, viena dviguba; patogus jutiklinis valdymas |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Показать больше | |
































