Gartraukis WHIRLPOOL AKR 685/1 IX цена
Gartraukis WHIRLPOOL AKR 685/1 IX цена
Gartraukis Whirlpool AKR 685/1 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 156.9 € |
|
124.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Whirlpool AKR 685/1 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 155.0 € |
|
124.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Whirlpool AKR 685/ 1 IX gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.01 eur/mėn |
|
108.04 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
108.04 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Whirlpool AKR 685/1 IXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
108.04 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
108.04 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Whirlpool AKR 685/1 IX gartraukis 395 m³/h Tvirtinamas prie sienos Nerūdijančioj.. |
|
111.07 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
111.07 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Whirlpool AKR 685/1 IX Wall-mounted Stainless steel 395 m³/h |
|
117.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
117.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Whirlpool AKR 685/1 IXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
124.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
124.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Gartraukis Whirlpool AKR 685/1 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 156.9 € |
|
124.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Whirlpool AKR 685/1 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 156.9 € |
|
124.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Gartraukis Whirlpool AKR 685/1 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 155.0 € |
|
124.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 17:21
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8003437233630 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 49-61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 86.2cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Svoris | 7.5kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras |
| Показать больше | |


































