Gartraukis Whirlpool AKR 6390/1 цена
Gartraukis Whirlpool AKR 6390/1 цена
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 6390IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € |
|
108.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Whirlpool AKR 63901 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 134.0 € |
|
108.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Whirlpool AKR 6390IX montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.75 eur/mėn |
|
106.47 €
16-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 16-17 раб. дн. |
106.47 €
16-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 16-17 раб. дн. |
Gartraukis Whirlpool AKR 6390 / 1 IXбольше |
|
106.47 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
106.47 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 6390IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € |
|
108.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 6390IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € |
|
108.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Whirlpool AKR 63901 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 134.0 € |
|
108.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
AKR6390IX Telescopic hood |
|
117.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
117.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 01:36
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8003437236907 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | akr 63901 ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 371m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai; teleskopinis dizainas |
| Laido ilgis | -m |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |
































