Gartraukis Whirlpool AKR 559/3 цена
Gartraukis Whirlpool AKR 559/3 цена
Gartraukis Whirlpool AKR 559/3 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 223.9 € |
|
188.34 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Whirlpool AKR 559/3 IXTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
188.34 €
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas WHIRLPOOL AKR 559/3 IXLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
223.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Whirlpool AKR 559/3 IX Wall-mounted Stainless steel 430 m³/h |
|
168.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
168.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Whirlpool AKR 559/3 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 223.9 € |
|
188.34 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Whirlpool AKR 559/3 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 223.9 € |
|
188.34 €*
|
B магазин 1a.lt |
Whirlpool AKR559/ 3 IX gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.39 eur/mėn |
|
188.34 €
|
B магазин rde.lt |
Gartraukis Whirlpool AKR 559/3 IXTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
188.34 €
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Gartraukio kaminas Whirlpool AKR 559/3 IX (400 m3/h, 900mm, inox spal.. |
|
195.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
195.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Garų surinktuvas WHIRLPOOL AKR 559/3 IXLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
223.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Kaminų Gaubtas Whirlpool Akr 559/3 Ix |
|
237.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
237.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 06:04
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8003437233210 |
| Tipas | gartraukis su anglies filtru |
| Gamintojo kodas | akr 559/3 ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | 66kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 428m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 51-65db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 155m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis, anglies |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 89.8cm |
| Gylis | 45cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 18kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | + |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | su riebalų filtru |
| Показать больше | |






























