Gartraukis Whirlpool AKR 5390 IX цена
Gartraukis Whirlpool AKR 5390 IX цена
Gartraukis Whirlpool AKR 5390 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 141.0 € |
|
126.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 5390 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 132.9 € |
|
126.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
AKR5390IX Hood |
|
105.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
105.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Whirlpool AKR 5390 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 141.0 € |
|
126.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Whirlpool AKR 5390 IX montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.17 eur/mėn |
|
126.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
126.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Whirlpool įmontuojamas virtuvės gartraukis - AKR 5390/1 IX (271 m3/h, 599mm, sid.. |
|
126.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
126.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 5390 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 132.9 € |
|
126.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 5390 IX, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 132.9 € |
|
126.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Whirlpool Akr 5390 Ix Ant Spintelės Montuojamas Gartraukis |
|
146.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
146.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 11:46
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8003437236891 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | akr 5390 ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | e |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 271m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 56db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | 125m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 21.1cm |
| Plotis | 59.9cm |
| Gylis | 30cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 6kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |










































