Kaitlentė Whirlpool AKM 268 IX цена
Kaitlentė Whirlpool AKM 268 IX цена
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKM268IXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.9 € |
|
139.32 €*
|
B магазин senukai.lt |
Whirlpool AKM 268 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.19 € |
|
144.81 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė WHIRLPOOL AKM268IXLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
163.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Whirlpool AKM 268/IX Stainless steel Built-in Gas 4 zone(s) |
|
119.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
119.18 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKM268IXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.9 € |
|
139.32 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKM268IXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.9 € |
|
139.32 €*
|
B магазин 1a.lt |
Whirlpool AKT268 IX kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.22 eur/mėn |
|
139.32 €
|
B магазин rde.lt |
Whirlpool AKM 268 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.19 € |
|
144.81 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė Whirlpool AKM 268/IX Nerūdijantis plienas Built-in Gas 4 zone(s) |
|
145.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
145.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kaitlentė WHIRLPOOL AKM268IXLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
163.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Whirlpool Dujinė Kaitlentė 857126849500 |
|
185.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
185.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 05:57
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8003437808586 |
| Gamintojo kodas | akm268ix |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7300w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.1cm |
| Plotis | 58cm |
| Gylis | 50cm |
| Matmenys | 30 x 56 x 48cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | el. uždegimas integruotas į rankenėles, dujų nuotėkio apsauga, 2 dalių emaliuotos grotelės, lpg purkštukai komplekte, valdikliai dešinėje pusėje |
| Laikiklių tipas | plieno |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Показать больше | |



































