Indaplovė VOX LC20E цена
Indaplovė VOX LC20E цена
Indaplovė VOX LC20EKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 269 € |
|
249.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-27 12:31
! Сообщить об ошибке| Марка | VOX |
| Категория | Посудомоечные машины |
| Продукт код | 8606019605100 |
| Energijos klasė | e |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Triukšmo lygis | 57db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 64.4000cm |
| Svoris | 43.9kg |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | - |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

















