Indaplovė MPM MPM-45-ZMF-01 цена
Indaplovė MPM MPM-45-ZMF-01 цена
Indaplovė MPM-45-ZMF-01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 370.0 € |
|
295.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laisvai stovinti indaplovė MPM-45-ZMF-01Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
297.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Indaplovė MPM-45-ZMF-01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 370.0 € |
|
295.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laisvai stovinti indaplovė MPM-45-ZMF-01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
296.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
296.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Laisvai stovinti indaplovė MPM-45-ZMF-01Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
297.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Laisvai stovinti indaplovė MPM-45-ZMF-01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
297.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
297.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM-45-ZMF-01 freestanding indaplovė |
|
309.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
309.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM-45-ZMF-01 laisvai pastatoma indaplovė | MPM-45-ZMF-01 | 5903151067364 |
|
319.10 €
|
B магазин enter24.eu |
MPM-45-ZMF-01 freestanding dishwasher |
|
324.59 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
324.59 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM-45-ZMF-01 freestanding dishwasher |
|
344.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
344.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 16:52
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Посудомоечные машины |
| Продукт код | 5903151067364 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | 45-zmf-01 |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 1.07kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 215min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 0.49min |
| Triukšmo lygis | 47db |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 61cm |
| Plovimo klasė | ir |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 5vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 7vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Показать больше | |





























