Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-S цена
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-S цена
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € |
|
82.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Sharp YC-MS01E-S mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.37 eur/mėn |
|
74.23 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
74.23 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Sharp Home Appliances YC-MS01E-S microwave Countertop Solo microwave 20 L 800 W |
|
79.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
79.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € |
|
82.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS01E-SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € |
|
82.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Sharp Home Appliances YC-MS01E-S microwave Countertop Solo microwave 20 L 800 W |
|
91.73 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 06:24
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 4974019966489 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 44cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 32.4cm |
| Svoris | 11kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | stalviršinis solo modelis, atitirpinimo funkcija, 5 galios lygiai |
| Показать больше | |




















































