Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-S цена
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-S цена
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 90.9 € |
|
75.95 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
75.95 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Sharp YC-MG01E-SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.0 € |
|
76.48 €*
|
B магазин pigu.lt |
„Sharp“ namų buitinė technika YC-MG01E-S mikrobangų krosnelė – stalviršio kombin.. |
|
70.01 €
|
B магазин doberman.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 90.9 € |
|
75.95 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
75.95 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.9 € |
|
75.95 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
75.95 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Sharp YC-MG01E-S mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.66 eur/mėn |
|
75.95 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
75.95 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Sharp YC-MG01E-SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.0 € |
|
76.48 €*
|
B магазин pigu.lt |
Sharp Home Appliances YC-MG01E-S microwave Countertop Combination microwave 20 L.. |
|
81.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
81.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
„Sharp Home Appliances YC-MG01E-S“ mikrobangų krosnelė, stalviršinė, kombinuota,.. |
|
81.89 €
|
B магазин freyo.lt |
Sharp Home Appliances YC-MG01E-S microwave Countertop Combination microwave 20 L.. |
|
89.29 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 06:24
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 4974019966496 |
| Gamintojo kodas | yc-mg01e-s |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 44cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 32.4cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | grilio grotelės komplekte; atitirpinimo režimas; mechaniniai valdymo ratukai |
| Показать больше | |























































