Šaldytuvas Sharp SJEX770F2SL цена
Šaldytuvas Sharp SJEX770F2SL цена
SHARP SJEX770FSL ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1208.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
1208.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-03-17 14:13
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4974019181288 |
| Gamintojo kodas | sjex770f2sl |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 400kwh |
| Bendra talpa | 556l |
| Šaldytuvo talpa | 345l |
| Šaldiklio talpa | 211l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 17val. |
| Užšaldymo galia | 9.5kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | ledo generatorius, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 89.2cm |
| Aukštis | 172cm |
| Gylis | 77.1cm |
| Svoris | 100kg |
| Energijos sąnaudos | 370kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Показать больше | |


















