Mikrobangų krosnelė Sharp R270W цена
Mikrobangų krosnelė Sharp R270W цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | SHARP |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 497401990149 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 29.2cm |
| Plotis | 49.6cm |
| Gylis | 38.9cm |
| Svoris | 13.1kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 245cm |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | automatinės gaminimo programos, atitirpinimas |
| Показать больше | |



























