Televizorius Sharp 50GL4260E цена
Televizorius Sharp 50GL4260E цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:41
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5905683270168 |
| Plotis | 111.64 |
| Aukštis | 65.13 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 13800 |
| Svoris | 9.7 |
| Komplekte | Televizorius, Nuotolinio valdymo pultas, 2 AAA baterijos, TV stovo komplektas, Greitos pradžios vadovas |
| Gylis | 9.15 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Funkcijos | Netflix, Youtube, Google Play Movies & TV, Google Play Store, Prime Video |
| Modelis | 50GL4260E |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Gylis su stovu | 26.47 |
| Aukštis su stovu | 69.29 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | HDR10, HLG, Dolby Vision™ |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T / T2 / C / S / S2 |
| S/PDIF jungtis | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| Serija | GL4260E |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | Skaitmeninis optinis audio išėjimas |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 74 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 0.760 |
| Pakuotės plotis | 0.140 |
| Pakuotės ilgis | 1.240 |
| Televizorių įstrižainė | 44-50" |
| Показать больше | |














































